Uzun süredir yazmıyorum sana blog’cuğum.

Uzun bir zamandır buralara yazmadığımı / yazamadığımı farkettim ve bir selam vereyim dedim buraları okuyan vardır belki diyerekten.
Önceden şunu yapmam, bunu yapmam, öyle olmaz vs dediklerimi yavaş yavaş yapmak istiyorum. Hayata daha ciddi şekilde sarılmak istediğimden mi, planlarım için bazı şeylerden fedakarlık etmem gereği yüzünden mi, yoksa saçmaladığım için mi böyle davranıyorum bilmiyorum ama umarım benim ve çevrem için hayırlı olur bu kararlar.
Detaylı olarak yazamayacağım şu anda işte olduğumdan ama bazılarınızın bildiği gibi tecil’imi bozdurdum ve Mayısta asker olacağım. Şubatta alsalar daha iyi olurdu ama geçen ay içinde tecil yaptırdığımdan dolayı istemediler beni, çek git buradan dalga mı geçiyorsun dediler 😀
Neyse dedik mayısı beklemeye koyulduk. İyi yönünden bakacak olursam 23 yaşıma da evimde gireceğim. Kötü yönünden bakacak olursam koskoca bir 3 ay kaybettim. Ve şu anda sadece askere gitmeyi düşündüğüm için gerisini çok fazla sallamıyorum, istesemde sallayamıyorum.
Bu başıma kötü şeyler mi getirecek, yoksa benim yaptığım gibi çevremdekiler de beni mi sallamayacak yakında anlayacağım, ama umarım kötü şeyler getirmez. Birde saçma sapan şeylerle uğraşmak istemiyorum.
Ayrıca benim tlf / facebook / mail yoluyla ulaşmaya çalıştığım kişiler bana cevap verse, salak salak triplere girmeselerde şu gitmeden önceki 3 ayımda kimseyle uğraşmasam keşke, ne güzel olacak herşey..
Neyse canlarım, gene fırsat bulup yazana kadar görüşmek üzere.
Öpüldünüz !

Genel olarak web üzerine yoğunlaşan, gaza gelmek için müzik dinleyen, amatör olarak resim çekmeye çalışan, bir yandan özel bir şirkette çalışıp, diğer yandan da okumaya devam eden sıradan bir ölümlü. He bide buraların sahibi.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.