Ufak tefek değişiklikler.

Belki ufak tefek bile değil bazıları ama olsun. Çok fazla bir vaktim olmadığından dolayı kısaca bir şeyler karalayayım dedim. Hem ne oluyor da bu çocuk bir şeyler yazmadan buraları değiştirmiş bir şeyler yapmış demeyin diye, hemde askerlik görevimi kazasız belasız bitirdiğimi söylemek istediğim için yazıyorum bunları.
Malum askerlik bittiği için artık hayatımı bir düzene sokacağım ufaktan ve en basit olan bu siteden başlayayım dedim. Hoş çok bir değişiklik yok şu anlık sadece birkaç düzenleme ile yetineceğim o kadar. Asıl site bir süre sonra gelecek inşallah.
Siteyi gene koyu halinden kurtarmayacağım, bazılarınızın şikayetleri var ama siyah harici bir arkaplanı yakıştıramadım henüz siteme, o yüzden böyle devam şimdilik.
Ayrıca kendi resimlerimden oluşan bir galerimsi birşey ekledim, içine de karışık olarak bi +50 tane resim koydum. merak edenler oluyordu inatla onlara gelsin orası da 🙂 link burada
Site anasayfası şu anda böyle kalacak gibi duruyor.
Başka da diyeceğim birşey yok.
Hepinize kucak dolusu sevgiler ve öpücükler yolluyorum.

Genel olarak web üzerine yoğunlaşan, gaza gelmek için müzik dinleyen, amatör olarak resim çekmeye çalışan, bir yandan özel bir şirkette çalışıp, diğer yandan da okumaya devam eden sıradan bir ölümlü. He bide buraların sahibi.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.