PlanyMe yayında !

Selamlar,

Büyük umutlarla ve yeni bir hevesle başladığımız bir projenin daha temelini bitirdik ve ufaktan canlı yayın hayatına adımımızı 1-2 gün önce attık. Testiydi, güncellemesiydi, gördüklerimizi tamamlamasıydı vs derken önümüzde gene bizi bekleyen uzun bir süreç olsa da ilk adımı atabilmek bile apayrı bir heyecan yaratıyor insanda.

Bu sefer yaptığımız proje, akıp giden zamanımızı boşa harcamamak adına kullanılabilir diyebilirim. Hatta daha da kısaltırsam günlük hayatta kullandığımız kısa bir diyalogun dijital hali de diyebilirim.

  • Merhaba, bu hafta hangi günler uygunsunuz?
    • Pazartesi, çarşamba ve cuma günleri uygunum.
  • Peki hangi saatler size uygun?
    • Pazartesi 12:00-14:00 ve 18:00-20:00 arası, çarşamba 13:00-17:00 arası, cuma bla bla bla..

Diye uzayıp giden ve bir iptal durumu vb. durum olduğunda tekrardan iletişime geçmeniz gereken bir diyalogu, biz sadece 4 adımda size sunup, bu zamanda en değerli şey olan vaktinizi size iade ediyoruz. (https://planyme.com/burakkasikci linkinden bana randevu alabilirsiniz.)

Şu anda ingilizce olarak yayına aldığımız sitede gelen tepkilere göre ekstra diller eklenecek ve şu anda sadece 15/30/45/60 dakikalık aralıklarda seçebildiğiniz randevu seçenekleri daha da gelişletilecek.

İlgili projemize https://planyme.com adresinden ulaşabilir, instagram.com/planyme hesabımızdan bizi takip edebilirsiniz.

Hepinize mutlu günler!

Genel olarak web üzerine yoğunlaşan, gaza gelmek için müzik dinleyen, amatör olarak resim çekmeye çalışan, bir yandan özel bir şirkette çalışıp, diğer yandan da okumaya devam eden sıradan bir ölümlü. He bide buraların sahibi.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.