Oyun dediğin duygularla güzelleştirilir.. Fifa’15.

Geçen sene Pes serisini geliştiricileri tamamen öldürdükten sonra, yıllardır oynamadığım Fifa serisine 14 ile dönüş yapmış ve fazlasıyla memnun kalıp, daha önce neden geçmediğimi sorgulamaya başlamıştım. Ufak tefek eksiklikleri vardı tabiki ama en önemli rakibi olan Pes ile karşılaştırıldığında dehşet fark gözler önündeydi.

Neyse geçen sene olan memnuniyetimin üstüne, benim düşüncem bu sene de fazlasını katıp, geçen seneden topladığı kullanıcılara yenilerini katabilecekleri bir sistem geliştirmeleri ve Fifa15’i piyasaya böyle sürmeleriydi. Ve ilk çıkan videolarla da bu belli oluyor.

Sadece aktif olan oyuncunun değil, takım içerisinde ki ve hatta rakip oyuncunun da duyguları anlık olarak değişebilecekmiş, bu güzel ve eksik olan birşey bence. İlk andan son ana kadar duygu değişimi oyunu zorlaştırsa da daha bir gerçekçi yapacağı kesin.

Ayrıca tribünlerin de hep aynı kalmasındansa bu şekilde olması çok büyük bir artı daha tabiki.

Video alt yazılı olduğu detaylı bir şekilde izleyip, anlayabilirsiniz.

İyi seyirler.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sdxN1Baal2Q[/youtube]

Genel olarak web üzerine yoğunlaşan, gaza gelmek için müzik dinleyen, amatör olarak resim çekmeye çalışan, bir yandan özel bir şirkette çalışıp, diğer yandan da okumaya devam eden sıradan bir ölümlü. He bide buraların sahibi.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.