İstanbul-Ankara-Kâbil.. Az kaldı az..

Bayadır yazamıyorum buraya.. Malum askerlik görevimizi yerine getiriyoruz.. Zor yada kolay bir şekilde iyi/kötü geçiriyorum askerliği.. Elbet bitecek, kimler bitirdi ben mi bitiremeyeceğim zaten.. İzinden sonra da kalan gün sayısı olacak 272.. Neredeyse yarısı bitiyor yani.. İlk yarısıyla alakalı aklımda kalanlar da çok fazla sayılmaz.. Sadece yemin törenine hazırlık, yemin töreni, samsun’daki eğitim alanındaki deniz manzarası, 30 ağustos törenine hazırlanmam, 30 ağustos yürüyüşü, sakarya meydan muharebesi bitişi için olan yürüyüş, afganistan ve lübnan’daki askerlerimizin yaptıklarına dair gösteriler ve çoban sertifikası almam 😀
Hepsi birbirinden değişik ve ilginçti. Hele çobanlık ne alaka hala anlamıyorum.. Dediğim gibi iyi/kötü bir şekilde geçti ve geçmeye devam edecek. Ama bu sefer farklı devam edecek. 13’üne kadar izindeyim (İstanbul’dayım) ve 14’ünün gecesinden sonra büyük bir ihtimal artık Kâbil’de olacağım ve 8 ay gibi bir süre gelmeyeceğim. Orada beni ne bekliyor, ne göreceğim fazla bir bilgim olmasa da olan bilgilere dayanaraktan güzel olacağını düşündüğüm bir 8 ay geçireceğim orada.. Belki (büyük bir ihtimal hatta) şu ana kadar ki askerliğimden daha rahat olacak ama siz nolur ne olmaz bana 1-2 dua edin artık. Seviyorum sizi, beni unutmayın, arada telefonumu olmadı facebook’tan 1-2 mesajcık atın. Öpüldünüz.

Genel olarak web üzerine yoğunlaşan, gaza gelmek için müzik dinleyen, amatör olarak resim çekmeye çalışan, bir yandan özel bir şirkette çalışıp, diğer yandan da okumaya devam eden sıradan bir ölümlü. He bide buraların sahibi.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.