İş varda biz mi çalışmıyoruz ?

Ne zor şeymiş düzgün bir iş bulmak, hatta iş bulmak be arkadaş.

Bu aralar gene işsizim Nisan ayından beri, onlarca, yüzlerce yere başvurdum bu süre içersinde, ama ne iş var ne başka birşey. İnsanı gerçekten kötü bir duruma doğru sürükleyen birşeymiş bu işsizlik.. Heryerde yazıyor o kadar işçi açığı var diye, madem var, biz neden göremiyoruz be arkadaş. Kime baksam işsiz, herkes aynı şeyden yakınıyor, “iş yokki be abicim çalışalım..”, “iş olsun da ne olduğu önemli değil, ama o da yok”, “bakmadığım, başvurmadığım yer kalmadı ama sonuç yok, biz sizi ararız, bilgilendiririz.”...
Hep aynı şeyler, herkes aynı şeyi diyor yani..
Sizlerde biliyorsunuzdur az çok bu olayı zaten. Belki de şansıma şu anda bu yazımı okuyan siz benim için yeni bir umut olacaksınız, bilmiyorum..

Bilmeyenler için söyleyeyim, ben C.Burak Kaşıkcı. 10.04.1988 İstanbul doğumluyum. Mesleğim, ilgilendiğim alan bilgisayar programlama.. Başta php olmak üzere çoğu programlama dilinde yapamayacağım şey olmadığına inanmaktayım. Herşeyi yaparım diye boşa konuşanlar vardır, hayatın her alanında görmüşüzdür, ama “yapılamayacak hiçbirşey yoktur” derim ben. Bunu benimle çalışanlar, tanışanlar bilir zaten.
Neyse, çok uzatmayayım ben bu yazımı..

Anlayacağınız iş arıyorum.
Ayrıca dilerseniz Web programlama, masaüstü programlama, 2d,3d tasarım, stand tasarımı, kurumsal kimlik çalışmalarınızı da freelance olarak yapabiliriz.

Merak edenler cv’m için bana me[email protected] adresine mail atabilir, buradan yorum olarak yazabilir veya konuşmak isteyenler [email protected] msn’den ekleyebilirler.

İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

Genel olarak web üzerine yoğunlaşan, gaza gelmek için müzik dinleyen, amatör olarak resim çekmeye çalışan, bir yandan özel bir şirkette çalışıp, diğer yandan da okumaya devam eden sıradan bir ölümlü. He bide buraların sahibi.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.