Instagram tam benlik oluyor. Zoom + ufak fontlar

Instagram sonunda tam benlik oluyor yahu.

Bazı resimleri detaylı görmek için çabalayan bizler için mis gibi zoom özelliğini geçenlerde duyurmuşlardı, sabahta işe gelirken beliren güncelleme bildirimiyle yükleyince bu özelliğe kavuştum ve baya da sevdim.
Hemde fontlar daha da ufak geldi gözüme, +1 daha sevindim.

Windows phone’da nasıldıııı, ios da nasıl. Fark efsane.

He ama söyledikleri gibi şöyle bir durum var ki, o da bu güncellemenin herkese gelmediği konusu. Şu anda sadece ios’a gelmiş, ki 4-5 ay önce geçtiğim iPhone’u bir kez daha sevmeme yaradı. Eski windows phone ile neler çekiyordum ya, bütün yardımcı uygulamaları/kopya uygulamaları ezberlemiştim, 6tag ı orjinal uygulamasından daha çok seven bir moda bürünmüştüm.

Not : Android’e de bir kaç hafta içerisinde geleceği söyleniyor. Hatta konu ile ilgili tam açıklama da şu;

Starting today, you can pinch to zoom on photos and videos in feed, on profiles and on Explore. Dive into an adorable puppy’s smile or into every detail of your friend’s new shirt. Over the past six months, you’ve seen many exciting changes come to Instagram, from a new icon to longer videos and even a new way to share everyday moments with Instagram Stories. And as things change, we’re still focused on improving the core parts of Instagram. Zoom is available today for Instagram on iOS. Zoom will be available on Android in the coming weeks.

Not 2 : Demin bir lg’de denedik, bu özellik aktifti. Siz n’olur n’olmaz bir güncelleme kontrolü yapın derim 🙂

Neyse son haline bakacak olursak, fontları da yakınlastırma özelliğini de baya sevdiğim söylenebilir.

Hesabımı takip etmek isteyenler için; https://www.instagram.com/burakkasikci/

Burakkasikci - instagram hesabı

Genel olarak web üzerine yoğunlaşan, gaza gelmek için müzik dinleyen, amatör olarak resim çekmeye çalışan, bir yandan özel bir şirkette çalışıp, diğer yandan da okumaya devam eden sıradan bir ölümlü. He bide buraların sahibi.