Gene Garip Duygular, Gene Garip Bir Yazı..

Değişik garip böyle acayip bir durumda gibiyim. Aslında iyiyim birşeyim yok gibi, ama çevreme bakınca garip oluyorum. Benim basite almış olduğum 15 ay sürecek vatani görevimi başta annem sonra da geniş ailem olmak üzere herkes çok büyütüyor gibi geliyor bana. Tamam belki bana çok basit geliyor, gidince anlayacağım ne kadar zor olduğunu, olacağını. Belki gerçekten özlem duygusunu yeniden yaşayacağım, belki de o kadar rahat geçecek ki adeta bir tatile çıkmışım gibi rahatça 15 ay geçirip döneceğim. Bunların hepsinin cevabını önce Samsun’da sonra da şu anda neresi olduğunu bilmediğim usta birliğimde alacağım, alacağız. Bu arada şimdiden söyliyim fırsatım oldukça yazdıklarımı blog’uma aktaracağım. İsteyenler beni buradan da takip edebilecek. Hoş belki sadece saçmalık olacak, ama bu bile değerli olabiliyor kimine göre. Bakış açısı da diyebiliriz buna, beni sevdiği için en saçma kelimem bile güzel geliyor olabilir. Bilmiyorum. Şu saatte açıkcası çok fazla fikirde üretemiyorum. Şu anda bu yazıyı nasıl yazıyorum onu bile tam bilmiyorum, resmen parmaklarımda hissediyorum yorgunluğu ama birden bire yazasım geldi ve yazmaya başladım. Hoş bilen bilir benim yazılarım o şekilde zaten. Ya birden bire geliyor cümleler peş peşe, yada başı ve sonu apayrı oluyor. Diyorum x konusunu anlatayım nasıl oluyorsa x’den y’ye ordan da z’ye geçip q ile bitiriyorum 🙂
Neyse işte diyeceğim o ki garip bir duygu içindeyim.
Bu iyi mi kötü mü yakında daha rahat anlayacağım. İnşallah iyi olur bu içimdeki gariplik. Herşey düşündüğüm ve beklediğim gibi rahat olur. Şansım sürekli benim yanımda olur..
Şansım ve sevenlerim ile güzel bir hayat yaşayacağım inşallah..
Öpüldünüz canlarım.

Genel olarak web üzerine yoğunlaşan, gaza gelmek için müzik dinleyen, amatör olarak resim çekmeye çalışan, bir yandan özel bir şirkette çalışıp, diğer yandan da okumaya devam eden sıradan bir ölümlü. He bide buraların sahibi.

2 comments On Gene Garip Duygular, Gene Garip Bir Yazı..

Leave a reply:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.