Football Manager 2013 – Türkçe dil desteği ile

Ve hem benim, hemde çoğu Fm (Football Manager) hayranını sevindirecek bir haberi geçte olsa gördüm ve belki benim gibi görmeyenler de vardır diyerek paylaşayım dedim. Yıllardır ingilizcemizin yeterli seviyede olmadığından dolayı çeşitli language pack ler ile türkçe dil desteği sağladığımız oyunumuz bu seneden itibaren orjinal olarak Türkçe dil desteği ile çıkacakmış. Umarım bu sene korsan biraz olsun durdurulur da ülkemizde bu dil desteği hakkımızı da kaybetmeyiz önümüzdeki seneler için..Ayrıca haber e çoğu site şu şekilde yer vermiş, onu da sizinle paylaşayım.

Sports Interactive tarafından geliştirilen ve SEGA tarafından dağıtımı yapılan Football Manager’dan Türk hayranlarını sevindirecek bir haber geldi.Oyunun kilit isimlerinde Mİles Jacobson’ın Twitter hesabından yaptığı açıklamaya göre, Football Manager 2013 oyununun Türkçe olarak da çıkacağını belirtti. Jacobson iletisine ilginç de bir not ekledi.”Türk halkı, lütfen beni yüz üstü bırakmayın. FM13′ü alın. Korsan kullanmayın” diyerek endişelerini dile getiren Jacobson’un tam açıklaması ise şu şekilde.

“Bir süre önce oyunun satışlarının belli bir miktarı geçmesi durumunda Football Manager’ın PC ve Mac versyonuna Türkçe dil desteğini ekleyeceğimizi söylemiştim. Sonunda Cuma günü hedefimize ulaştık. Football Manager 2013, Türkçe dil desteği ile çıkacak

Ayrıca ufak bir ekleme yapayım site için ne yapsam diye düşünüyorum hala, o yüzden demo gibi bir arada kaldı, çok yakında düzenleme yapacağım umarım.:)

Genel olarak web üzerine yoğunlaşan, gaza gelmek için müzik dinleyen, amatör olarak resim çekmeye çalışan, bir yandan özel bir şirkette çalışıp, diğer yandan da okumaya devam eden sıradan bir ölümlü. He bide buraların sahibi.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.