Ders (Mat II, Fizik, Kimya) çalıştırın bana !

Başlık açık bir şekilde belli ediyor olayı aslında, uzun süre sonra tekrar okumaya başlayınca olmayan bilgiler ile derslerden kalmak kaçınılmaz bir son oluyor tahmin edebileceğiniz gibi.

Bende olmayan bilgilerim ile uzaktan da olsa Ahmet Yesevi – Bilgisayar mühendisliği bölümüne başladım bu dönem ve ilk finallerde 6 dersin 5inden (geçtiğim tek derste 3. dönem dersi 😀 ) kalmış bulunmaktayım.

Neyse, asıl konuya gelirsek; Mat II konularını hiç görmemiş, Fizik/Kimya derslerini en son lise zamanlarında görmüş birine, çok derine inmeden, sadece dersleri geçebilecek kadar yetecek bilgileri verebilecek, beni bu şartlar altında ders çalıştıracak olan birisi var mıdır ? (Diğer kaldığım dersler genel ekonomi ve kazakça ama onları çalıştırabilecek olan çıkacağını hiç sanmadığımdan yazma ihtiyacı duymadım.)

Ayrıca zumbara sayfamda da bu konu ile ilgili teklifler açıyorum, şimdilik sadece matematik açtım ama yakında diğerleri içinde açmayı düşünüyorum, oranın linki de şudur : zumbara.com/mat-ii-temel-seviyede-ders-servisi/16198

Olur da böyle birinin yolu buraya düşerse ve bir ses ederse çok mutlu olurum,
şimdiden teşekkürler.

Genel olarak web üzerine yoğunlaşan, gaza gelmek için müzik dinleyen, amatör olarak resim çekmeye çalışan, bir yandan özel bir şirkette çalışıp, diğer yandan da okumaya devam eden sıradan bir ölümlü. He bide buraların sahibi.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.