Demirören’e rağmen “Kartalcell” uçuyor!

Yıldırım Demirören klubun basından indirmek isteyenlerin sayısı hiçte az değildir herhalde. Ama bu olaylara rağmen gene de takımımıza, klubümüze destek vermeyi de bırakmıyoruz, güzel birşey.. Demirören olsa da sahipsiz değil bu klup.!Haber tam olarak şu şekilde..

Beşiktaş‘ın ”Konuşuyorsak aşkımızdan” sloganıyla 13 Ekim tarihinde hayata geçen ve abonelerine özel imkanlar sağlayan Kartalcell‘i ilk bir ayda 12 bin aboneye ulaşarak, rakiplerini geride bıraktığı bildirilirken, taraftarlara teşekkür edildi.
Beşiktaş Kulübü’nden yapılan açıklamada, Kartalcell‘in ilk bir ayda 12 bin aboneye ulaştığı ve ilk bir aylık satış oranlarında Fenercell, GSMobile ve Trabzoncell’i geride bıraktığı bildirildi.

Yapılan açıklamada, ”Taraftarlarımıza Kartalcell‘e gösterdikleri ilgi nedeniyle teşekkürlerimizi sunuyor, halen Kartalcell‘li olmayan taraftarlarımızı da en yakın Avea, yetkili Türk Telekom ve yetkili Kartal Yuvası mağazalarımıza bekliyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Sadece Kartalcell abonelerinin faydalanabildiği ve 13 Ocak tarihine kadar ücretsiz olan haber paketi sayesinde siyah-beyazlı taraftarlar, maç kadrolarından, sonuçlarına kadar kulübe yönelik tüm bilgilerden haberdar olma fırsatı yakaladı.

Siyah-beyazlı kulübün, Kartalcell‘in çıktığı 13 Ekim tarihinde abone olan taraftarlara 1. gün hediyesi olarak Kartalcell mug ve mouse padlerini adreslerine gönderdiği, numarasını taşıyarak Kartalcell‘e gelen ilk 1903 aboneye ise Kartal heykeli hediye edileceği bildirildi.
Kartalcell‘e abone olacak kişiler, ayrıca takımla deplasmana gitme, BJK İnönü Stadı’nda maç izleme, BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde idman takip etme, hayranı olduğu futbolcularla tanışma fırsatını yakalayacak.

Genel olarak web üzerine yoğunlaşan, gaza gelmek için müzik dinleyen, amatör olarak resim çekmeye çalışan, bir yandan özel bir şirkette çalışıp, diğer yandan da okumaya devam eden sıradan bir ölümlü. He bide buraların sahibi.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.