Borussia Dortmund – Inside Europe’s Hottest Group

Borussia Dortmund senelerdir forması olsun, tribünleri olsun,  stadı olsun hep bir adım önde oldu avrupadaki takımlar arasında benim için. Son 2-3 senedir de oynadıkları futbolla ben dahil sevenlerini tekrardan mest etti, onu bilmeyenler içinde bende buradayım diye bağıra bağıra kendini hatırlattı güzel oyunuyla.

Bu akşam Arsenal ile maçları var, belki Arsenal’in formda olmasından dolayı çok aşırı bir şansları yok ama genede kazanmalarını gönülden istiyorum. Yaklaşık bir saat sonra neler olacağını, nasıl olacağını birlikte göreceğiz.

Ayrıca 2 takımda da Türk kanı taşıyan oyuncuların olması da bizim için güzel birşey, Arsenal’e gelip takımı ilk andan itibaren sırtlayan Mesut bir tarafta, futbola başladığı yerden başka yerlerde yapamayan, Avrupa’yı dolaşıp gene yuvasına (Dortmund haricinde Feyenoord, Real Madrid, Liverpool’da oynadı, hatta şu anda bonservisi hala Real Madrid’de)  dönen Nuri Şahin bir tarafta olacak. Şu anda yanılmıyorsam sakat olan İlkay Gündoğan’da bir dahaki maçta Nuri’nin yanında Mesut’a karşı yer alabilecek.

Neyse konuyu gene bambaşka yerlere çektim sanırım, ben aslında burada B.Dortmund’un bu sene içinde bulunduğu şampiyonlar ligi grubunun zorluğunu belirten, Avrupa’nın en ateşli grubunda olduklarını söyledikleri ve rakiplerine gönderme yaptıkları videoyu sizle paylaşmak istiyordum..

İyi seyirler..

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gVU_0UdmraM[/youtube]

Ek : Veee mutlu son. Arsenal’i deplasmanda 2-1 yendiler.. Tebrikler 🙂

Genel olarak web üzerine yoğunlaşan, gaza gelmek için müzik dinleyen, amatör olarak resim çekmeye çalışan, bir yandan özel bir şirkette çalışıp, diğer yandan da okumaya devam eden sıradan bir ölümlü. He bide buraların sahibi.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.